Čím dál tím víc lidí používá internet v tabletu nebo v notebooku. Je to trendy a pohodlné

Internet dneska potřebujeme všude. Kdo se ale chce vázat na dlouhé roky dopředu? Existuje způsob, jak připojit všechno od telefonu přes notebook až po herní konzoli a neplatit přitom žádný paušál.
Když internet, tak pro všechny

Když internet, tak pro všechny

Jestli máte tablet nebo notebook a chcete být na internetu všude, tak se porozhlédněte po mobilním připojení. Představujeme vám unikátní předplacenou sadu mobilního internetu s 3G WiFi modemem. Co umí? Dokáže propojit všechna zařízení přes WiFi síť a připojit je k internetu odkudkoliv. U babičky na samotě u lesa tak snadno dostanete fotky přímo z foťáku na internet. A pozor teď to nejlepší. K internetu se může najednou připojit neomezený počet uživatelů.

Zjistit více
nyní na www.o2.cz
Pro studenty i rodiny s dětmi

Pro studenty i rodiny s dětmi

Mobilní internet využije téměř každý. Například když začínáte pracovat nebo jste student a bydlení zatím řešíte podnájmem a nechcete se nijak vázat. Nebo bydlíte se spolubydlícími a nechcete stále čekat, až bude společný internet volný. Máte dorůstající děti a s rodinou trávíte nejvíc volného času. O víkendech jste pořád někde pryč. Mobilní internet je ideální i kvůli dětem – takhle si s sebou vezmou notebook a jste spokojení všichni.

Zjistit více
nyní na www.o2.cz
Funguje po celé ČR a bez závazků

Funguje po celé ČR a bez závazků

S předplacenou sadou mobilního internetu se připojíte k chytré síti. Ta zaručuje nejlepší dostupný signál v celé republice. Na internet se dostanete v centru měst, na horách, na fotbale nebo po cestě taxíkem. V jediném balíčku dostanete 3G WiFi modem a navíc 3 měsíce internetu zdarma. Modem jednoduše zapnete a ihned surfujete. Výhodou je, že tento balíček si můžete pořídit jako předplacený a nemusíte se ihned zavazovat k pravidelným měsíčním platbám. Navíc vám jej doručí zcela zdarma až domů.

Zjistit více
nyní na www.o2.cz

Časová osa článků