Šárka Vaňková promluvila o práci, partnerovi i SuperStar.

Šárka Vaňková promluvila o práci, partnerovi i SuperStar. Michaela Feuereislová

Šárka Vaňková vypadá 19 let po SuperStar skvěle: Poprsí předvedla v hlubokém výstřihu. Odhalila by se i víc?

Je to už 19 let, co zpěvačka Šárka Vaňková (35) zazářila v pěvecké soutěži Česko hledá SuperStar, kde se umístila na stříbrné pozici. Porazila ji pouze zpěvačka Aneta Langerová (36), se kterou na rozdíl od jiných soutěžících v kontaktu není.

„Vídáme se sporadicky, ale s Anetou v žádném kontaktu nejsme. Což mě osobně trošku mrzí, ale chápu, že je hodně pracovně zaneprázdněná. Každopádně jsem v kontaktu se spoustou dalších a jsem za to ráda, protože když se sejdeme, tak je sranda,“ svěřila se Šárka pro Super.cz se slovy, že i téměř dvě dekády po soutěži má v uměleckém světě stále hodně práce.

Nejhlubší výstřihy z večírku Playboye: Lela Vémola, Andrea Pomeje i Šárka Vaňková se provokace rozhodně nebojí

„Mám práce nad hlavu, zkouším divadlo a do toho dělám produkci, což zabírá spousty času. Kolikrát ani nevím, jak se jmenuji, jak je toho moc. Ale baví mě to, je to pro mě takový adrenalin a jsem za to vděčná. Našla jsem se v tom,“ svěřila se.

Půvabná blondýnka je už pár let zadaná s muzikantem Richardem, který je také velmi pracovně vytížený. Čas na společné zájmy tedy tolik nemají.

Moc času na sebe nemáme, Richard má party band a sezónu má celý rok. Navíc máme obrácený režim a jsme velmi vytížení. Jsme za to rádi, ale je náročnější ten čas skloubit. Dost často se doma míjíme. Poslední dobou je to tak, že přijdu domů a já jsem ráda, že jdu na procházku se psem nebo že si zatopíme v krbu a uvaříme si. Že zkrátka nemusíme nic dělat a nikam jezdit, protože jsme opravdu hodně unavení,“ prozradila Šárka na Playboy večírku, kde zářila v černém outfitu a řekla nám, zda by si do budoucna třeba nepřála být také na obálce známého pánského magazínu.

Misska Zuzana Jandová šla po letech přehlídku spodního prádla: Sexy modelka promluvila o návratu i těžké minulosti

„Já nevím, říkám si, že je mi pětatřicet, což je věk, kdy bych mohla mít ještě tu jedinečnou šanci se zvěčnit mladá a v nějaké formě. Každopádně mi na tuhle událost přišla pozvánka a já jsem ji ráda přijala,“ dodala i s detaily svých příprav.

„Připravovala jsem se sama. Oblečení jsem sehnala na poslední chvíli. Rozkaz zněl jasně černozlatá, tak snad jsem to splnila a cítím se v tom fajn. Pokud jde o líčení, tak čím jsem starší, tím si dělám make-up jemnější a nepřeháním to,“ uzavřela Šárka Vaňková. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků