Andie a Rainey byly ozdobami první řady...

Andie a Rainey byly ozdobami první řady... Profimedia.cz

Slavná herečka, kterou stále hejtují za její šediny, se na přehlídce pyšnila nádhernou dcerou

Andie MacDowell (64) se ve středu účastnila přehlídky značky Marc Cain v Berlíně. Pozvání na módní show, kde se představila kolekce na příští podzim a zimu, přijala i její dcera Rainey Qualley. Ta nepochybně zdědila půvab nejen po mamince, která patřila v 80. a 90. letech k nejkrásnějším hollywoodským herečkám a byla rovněž úspěšnou modelkou, ale zároveň po tatínkovi, bývalém modelovi Paulu Qualleym.

V maminčiných šlépějích se ostatně vydala třiatřicetiletá Rainey i o pět let mladší Margaret. Pouze nejstarší syn Justin Qualley si vybral cestu realitního makléře.

Andie MacDowell (64) je důkazem, že i v Hollywoodu se dá stárnout s grácií a bez plastik!

Rainey jste mohli vidět například ve filmu Mighty Fine, který byl její prvotinou, či Ultrasound a nově v Shut In. Zahrála si rovněž v seriálu Šílenci z Manhattanu. Úspěšnější je však na poli hudby, kde ji znají fanoušci pod uměleckým jménem Rainsford.

Margaret odstartovala kariéru na přehlídkovém mole, ale záhy se jí začalo dařit i u filmu (Správní chlapi, Sidney Hall, Tenkrát v Hollywoodu, Adam, Můj rok se Salingerem) a také v seriálech (Pozůstalí, Služka nebo Fosse/Verdonová).

Dcery herečky Andie MacDowell vyrazily na přehlídku: Po slavné matce zdědily nejen krásu, ale i talent

Ale co zmiňovaná Andie a její kudrnatá kštice? Ta byla vždy její největší chloubou, a zároveň i poznávacím znamením. A právě vlasy jsou dodnes nejčastějším tématem, které nyní její fanoušci řeší. Herečka se totiž rozhodla ponechat jim šedou barvu a ráda samu sebe označuje jako šedou lišku. A přestože ji v její přirozenosti spousta lidí podporuje, setkává se herečka i s mnohými protichůdnými názory. Andie však své šediny i vrásky zbožňuje a říká, že se cítí naopak sebevědomější než kdy dřív, a dokonce prý i daleko víc randí s muži… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků