Damian Hurley jako by své mamince z oka vypadl...

Damian Hurley jako by své mamince z oka vypadl... Profimedia.cz

Neuvěřitelná podoba! Nestárnoucí Elizabeth Hurley (57) vzala na premiéru syna. Vypadá jako její mladší klon

Herečka Elizabeth Hurley (57) své jediné dítě porodila v sedmatřiceti, přesto by se klidně mohla vydávat za jeho starší sestru. Hvězda komedií Austin Powers: Špion, který mě vojel či Smlouva s ďáblem se nechala doprovodit svým synem na evropskou premiéru nového představení uskupení Cirque Du Soleil nazvané KURIOS a dvojice na sebe strhla veškerou pozornost přítomných fotografů.

Elizabeth a její dvacetiletý syn Damian se do londýnské Royal Albert Hall, kde se premiéra konala, sladili i barevně, když vsadili na černé outfity. Liz svůj kalhotový kostým doplnila o výrazné štrasové náušnice, které dokonale ladily s netradičním doplňkem, který zvedal cípy saka nahoru a odhaloval hereččiny kalhoty ve zkrácené délce. Damian pak své lněné kalhoty a košili odlehčil koženou bundou.

Tak jak to před lety skutečně bylo? Liz Hurley promluvila o tom, jestli připravila prince Harryho o panictví

Dvacetiletý mladík, vysoký 185 centimetrů, se i díky své mamince poměrně úspěšně prosazuje v modelingu, ale už má za sebou i pár drobných rolí včetně ztvárnění prince Hansela z Lichtenštejna v seriálu Královská rodina. Jeho otcem je byznysmen Steve Bing, jenž zpočátku odmítal otcovství, jelikož měl s herečkou pouze krátký románek v roce 2001. To bylo následně potvrzeno až testem DNA. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků