Veronika Žilková a Josef Holomáč

Veronika Žilková a Josef Holomáč Michaela Feuereislová

Jak to má partner Veroniky Žilkové Josef Holomáč s rozvodem? Jeho manželka promluvila

Veronika Žilková (61) už od léta září štěstím po boku partnera Josefa Holomáče. Ten je jí po rozchodu s Martinem Stropnickým velkou oporou. I Holomáč aktuálně prochází rozvodem. Ačkoliv se o něm spekulovalo už dříve, manželský pár ho zahájil až nyní, začátkem ledna, jak se rozhodla uvést na pravou míru Martina Holomáčová.

„Chtěla bych informovat o tom, že dne 6. 1. 2023 byla podána žádost o rozvod mé osoby Martiny Holomáčové a mého manžela Josefa Holomáče. Rozvodové řízení je počínaje tímto dnem oficiálně zahájeno,“ napsala Super.cz a dalším redakcím.

Veronika Žilková poprvé ve společnosti s novým partnerem: Má to ale háček, je ženatý! První slova šokované manželky

Vyvrátila tak tvrzení, že by s Josefem zahájili rozvod dříve. „Podotýkám, že o intimním vztahu mého manžela s paní Žilkovou jsem se dozvěděla až z médií, respektive z sms od svých přátel. Můj manžel nepovažoval za důležité mě o něm předem informovat. První zmínka z jeho strany o tom, že se chce nechat rozvést, padla až v září loňského roku,“ dodala k věci Holomáčová.

Ta už v září kontaktovala média s tvrzením, že je její muž „pouhým milencem“ Žilkové a že o žádném rozvodu nic neví. "Pan Holomáč není přítelem paní Žilkové, nýbrž její dočasný milenec, jelikož je ženatý a rozvádět se kvůli ní rozhodně nehodlá,“ napsala tehdy.

Nový partner Veroniky Žilkové poprvé promluvil. Takhle reagoval na slova jeho ženy o fungujícím manželství

Holomáč se ale bránil. "Dovolte, abych reagoval na vyjádření mojí prozatím ještě manželky Martiny. Naše manželství je již více než dva roky nefunkční a v současnosti probíhají právní úkony vedoucí k rozvodu tohoto manželství. Tyto úkony započaly dávno před tím, než jsem se potkal s Veronikou Žilkovou, což mohu i fakticky doložit. Z tohoto důvodu považuji vyjádření mé manželky za účelové a nezakládající se na pravdě,” vyjádřil se tehdy exkluzivně pro Super.cz.

A protože na rozvod už podle všeho opravdu došlo, nezbývá než odloučenému páru popřát, aby proběhl v klidu a bez komplikací, a oba z dvojice se tak mohli šťastně posunout dál. 

Super.cz


Časová osa článků