Boxerka Lucie Sedláčková chystá svatbu a kvalifikaci na olympiádu. Super.cz

Vypadá jako modelka, ale je to nejkrásnější boxerka Česka: Mlátička z Děčína chystá svatbu a kvalifikaci na olympiádu najednou

Když se podíváte na fotografie Lucie Sedláčkové, na první pohled byste řekli, že jde o modelku. Ale chyba lávky. Krásná brunetka je úspěšná profesionální boxerka, která se už v roce 2016 stala juniorskou mistryní světa. Teď se ale vrací mezi amatéry. Důvod? Chce se kvalifikovat na olympiádu, která proběhne příští rok v Paříži.

Kráska svůj záměr oznámila spolu se svým snoubencem Štěpánem Horváthem, který je současně jejím sparing partnerem, a s trenérem Rudolfem Krajem, držitelem olympijské medaile ze Sydney. "Je to narychlo, ale jsem typ, který právě tohle bude motivovat víc, než kdybych to měla řešit čtyři roky dopředu. I když jsme se rozhodli, že zrovna na tenhle rok plánujeme i svatbu. Když to všechno vyjde, bude to super," svěřila Lucie, kterou její partner, s nímž žila několik let v Monaku, požádal o ruku už před čtyřmi roky. V našem rozhovoru také prozradila, že po olympiádě už by chtěla také dítě.

Nahoře bez: Česká exmodelka, která teď rozbíjí v ringu jeden ciferník za druhým, nafotila krásné snímky

A jak vlastně vypadá den krásné boxerky? Vyprávěla nám, že má denně dvoufázové tréninky, pak už je čas na regeneraci. "Díky bohu mám skvělého partnera, který je sám boxer a rozumí tomu. Bankovní úředník by se mnou nevydržel," smála se. Mezi tréninky je ale Lucka jako každá jiná žena, kterou baví móda a zkrášlování. Ostatně nějaký čas se věnovala i modelingu. "Zajdu si na vlasy, nehty, kosmetiku, s kamarádkou zajdu do obchodů. I když trenér není nadšený, radši by mě viděl jen v ringu," svěřila Lucie, která v našem videu prozradila, kde získala svoji přezdívku Mlátička z Děčína. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků