Aleca Baldwina prý pronásleduje tato půvabná kanadská herečka.

Aleca Baldwina prý pronásleduje tato půvabná kanadská herečka. Profimedia.cz

Kanadskou herečku zatkli za pronásledování Aleca Baldwina

Čtyřicetiletá kanadská herečka Genevieve Sabourin zřejmě nezvládla svou náklonnost ke slavnějšímu americkému kolegovi Alecu Baldwinovi (54) a dostala se tak do pěkného průšvihu.

V pondělí večer ji totiž zadržela policie, když se snažila dostat do bytu svého idolu. Noc strávila ve vězení a teď jí čeká soud kvůli obvinění z nebezpečného pronásledování, tedy stalkingu, a z obtěžování s přitěžujícími okolnostmi.

Soudkyně v úterý Genevieve propustila a vydala předběžné opatření, které má Baldwina před jeho kolegyní ochránit. Ta se s ním v posledních dnech pokoušela setkat už několikrát.

Minulý týden se kromě jiného v New Yorku snažila proniknout na promítání legendárního filmu Poslední tango v Paříži, které pořádal Alec. Podle policie musela být nezvaná návštěvnice vyvedena ochrankou.

Sám herec prý vypověděl, že mu Genevieve už několik týdnů posílá e-maily, v nichž se vyznává ze své lásky a vyzývá jej, aby opustil svou přítelkyni. To ale Alec podle všeho nemá v plánu, s 28letou Hilariou Thomas se totiž nedávno zasnoubil. Baldwin a Sabourin se setkali před deseti lety při natáčení filmu Pluto Nash. 

Michael Švec , Super.cz


Časová osa článků