Martin Konečný bude v Survivoru bojovat o přežití.

Martin Konečný bude v Survivoru bojovat o přežití. TV Nova

Účastník (45) Survivoru přiznal členství v církvi Svědků Jehovových. Nemá přátele, v životě měl jen jednu holku

Zatím jste o něm neslyšeli, ale už nyní je jasné, že pětačtyřicetiletý technik Martin Konečný, který už týden bojuje o přežití v reality show Survivor, o sobě dá pořádně vědět. Nemá přátele ani po nich netouží. A za sebou má hodně zvláštní minulost.

Do svých třiceti let byl i díky rodičům členem církve Svědků Jehovových a neměl žádnou sexuální zkušenost. Ve svém životě měl jednu přítelkyni, kvůli které z církve odešel a začal s ní žít, ale ona ho následně opustila.

Karolína Krézlová odletěla na Survivor jako kost a kůže! Před odletem kvůli nemoci šíleně zhubla, má pět kilo dole

V pětačtyřiceti se stále cítí být mladý a svobodný, proto se přihlásil do Survivoru, aby si vyzkoušel, zda dokáže obstát v konkurenci mladších soutěžících.

Nejkrásnější Češka, zápasnice MMA nebo model z Love Islandu. Tyhle hvězdy budou také bojovat o přežití v Survivoru

"V reálném životě nemám téměř žádné přátele, protože je ani nepotřebuji. Takovou už mám zkrátka osobnost. Nemám potřebu s někým sdílet, když mě něco trápí, protože mě nikdy nic netrápí. Trápí mě pouze to, co si o mně myslí má matka nebo můj zaměstnavatel. To jsou jediné dvě osoby, u kterých mě zajímá, co si o mně myslí," říká Martin, který má velmi komplikovanou osobnost. V drsné reality show to pozná i řada celebrit, které se show také účastní. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků