Hvězdy nového seriálu Zlatá labuť

Hvězdy nového seriálu Zlatá labuť TV Nova

Půvabné herečky se promění v krásky 30. let: Mrkněte na dámy, které budou zářit v novém seriálu Zlatá labuť

Po Vyprávěj a První republice se na televizních obrazovkách po čase opět objeví původní historický seriál. S první dobovkou potěší své televizní diváky tentokrát TV Nova, a to novým seriálem Zlatá labuť, který bude vyprávět osudy lidí spjatých se stejnojmenným luxusním domem, ve své době nejmodernějším chrámem nákupu a luxusu v Československu stojícím v samém centru Prahy.

Jednu z hlavních rolí ztvární herečka Marta Dancingerová. „Moje postava má docela pestrý vývoj. Začíná trochu jako holka ulice, která občas dělá i protizákonnou činnost. Ve Zlaté labuti se schová před velkým průšvihem. A shodnou okolností dostane příležitost dát životu nový směr. Zastihneme ji tedy ve fází, kdy se snaží za svým životem udělat tlustou čáru, a chce začít znovu a jinak. To mě na té postavě baví,“ řekla ke své roli Marta Dancingerová, jež se na place coby prodavačka bude objevovat se Simonou Lewandowskou.

Retro kostým hvězdě Krále Šumavy sluší: Připadám si jako Mickey Mouse, říká herečka, jejíž ex má dítě s Josefíkovou

„Hraji Alenu Zimovou, nejmladší z trojice prodavaček z oddělení módy ve Zlaté labuti. Alena přijela do Prahy z vesnice, takže je ještě v něčem taková čistá a naivní. Třeba když vchází do tramvaje tak pozdraví. Ale zároveň má velké tajemství, které schovává právě za tou naivitou, aby byla nenápadná. Ale je taková slušná a pořádná, všechno dělá tak, jak se má,“ dodala jedna z hvězd nového seriálu Lewandowská.

Maminka z Kukaček Marta Dancingerová je sama matkou šestiletého syna: Představou, že by ho vyměnili, se netýrá

Trojici ústředních prodavaček uzavírá Beáta Kaňoková. „Vždycky jsem si chtěla zahrát v dobové věci, takže jsem nadšená. Hraju postavu Evy, což je taková slečna, která začne pracovat v obchodním domě, ale zároveň má trochu jiné touhy. Chce být herečkou a snaží se pro to udělat všechno,“ dodala hvězda seriálu Pan Profesor.

Půvabná seriálová partnerka Vojty Dyka: Hvězda Pana profesora předvedla v mini proklatě dlouhé nohy

Televizní diváci se mohou těšit také na nedávno provdanou Kristýnu Podzimkovou dnes Ryšku. „Moje postava se jmenuje Irena Mašková. Je prostřední dcerou v rodině, která vlastní obchodní dům Zlatá labuť. Snaží se vést rodinný podnik a tvrdě si za tím jde,“ dodala herečka, jež si stejně jako její kolegyně při natáčení dobového seriálu užívá především líčení a kostýmy. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků