Bella Hadid ve valentýnské kampani

Bella Hadid ve valentýnské kampani Profimedia.cz

Bella bellissima! Valentýnské prádélko s podvazky na úchvatné Belle Hadid vás nenechá v klidu

Oslavy svatého Valentýna se nezadržitelně blíží, a tak není divu, že značky spodního prádla využívají příležitosti naplno... Reklamní kampaně, zaměřené na nejzamilovanější den v roce, se rojí jako houby po dešti, ale jedno je sázka na jistotu, a to Bella Hadid (26) v hlavní roli.

Okouzlující sestra modelky Gigi Hadid, která na sebe výrazně upozornila během loňského týdne módy v Paříži, kdy jí byly během přehlídky ‚nastříkány‘ šaty přímo na holé tělo, předvádí své křivky i v nové kampani Saint-Valentin 2023 známé značky spodního prádla. V růžové či tělově-černé soupravě sladěné s podvazkovým pásem a punčochami by jí asi odolal málokdo.

Publiku se tajil dech: Na nahou Bellu Hadid nastříkali šaty přímo na přehlídce!

Takové štěstí se však usměje jen na jednoho vyvoleného. Mladší ze sesterského modelingového dua totiž už téměř dva roky tvoří pár s čtyřiatřicetiletým uměleckým a kreativním ředitelem v reklamním a hudebním odvětví Marcem Kalmanem.

V kampani se ovšem objeví i další krásky jako Taylor Hill, Paloma Elsesser, Imaan Hammam, Mayowa Nicholas, Jill Kortleve, Devyn Garcia, Adut Akech, Candice Huffine či transgender modelka Valentina Sampaio.

Rihanniny ženské zbraně v plném nasazení: Takhle bude dráždit na Valentýna svého rappera

Se svou valentýnskou kampaní už se představila i Rihanna, která pro svou značku Savage x Fenty přichystala i žhavé videjko, kde si sama střihla hlavní úlohu modelky. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků