Katie Price na boxerském zápase v Londýně

Katie Price na boxerském zápase v Londýně Profimedia.cz

Katie Price předvedla nová prsa, fešného syna i ‚sexy‘ pohled. Tohle pózování bylo opravdu bizarní!

Anglická modelka a bývalá hvězda pánských časopisů Katie Price (44) si v sobotu nenechala ujít boxerský zápas mezi britským youtuberem KSI a jeho brazilským protivníkem Fazem Temperrrem. Na akci do londýnské Wembley Areny dorazila i se svým synem Juniorem (17), jehož má s exmanželem a známým zpěvákem Peterem Andrem.

Katie byla poslední dobou na nemocničním lůžku pomalu víc, než doma. Nejen, že si již pošestnácté nechala upravit svá prsa, ale v prosinci absolvovala rovněž již několikátou nápravnou operaci kotníků, které si zlomila v roce 2020 během nešťastného seskoku ze zdi v zábavním parku v Turecku. Ze zákroku by se sice zřejmě měla ještě stále zotavovat, ale od kozaček na vysokých jehlách ji to neodradilo.

Chce mít prý největší prsa v Británii: Katie Price šla v Belgii znovu pod kudlu. Neuvěříte pokolikáté

Modelka se na dlouho očekávaný zápas opět pořádně ‚vystajlovala‘. Kromě bot nápadně podobným zlatým hromnicím z oblíbeného českého filmu Bota jménem Melichar se nasoukala do černého overalu, který se v oblasti hrudníku pod obřím nákladem tak zprůhlednil, až to při pózování se synem bylo přinejmenším zvláštní. Když pak Katie přidala ještě pár ‚svůdných‘ pohledů, o titul bizár večera bylo postaráno. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků