Denise Richards

Denise Richards Profimedia.cz

Krásnou bondgirl Denise Richards neposlouchají přifouknuté rty. Koutky úst jí visí dolů

Kdo by si nepamatoval andělsky krásnou Denise Richards (51) ve Hvězdné pěchotě? Nebo jako krásku z bondovky Jeden svět nestačí? Denise ale zřejmě bojuje proti stárnutí všemi možnými způsoby, a tak se vydává všanc kosmetickým procedurám s nejistým výsledkem…

Herečku a bývalou manželku Charlieho Sheena fotografové přistihli ve čtvrtek, jak odchází z kliniky plastické chirurgie The Diamont Face Institute v Beverly Hills. Herečka tak možná právě absolvovala další zákrok a při pohledu na její tvář se dá zřejmě odhadnout, co si herečka nechala ‚vylepšit‘.

Hvězdná pěchota po 25 letech: Podívejte, jak vypadají hvězdy akčního trháku dnes. Některé nepoznáte!

Zdálo se, jakoby se trojnásobná maminka, které se loni přidala ke své dceři Sami Sheen (18) a založila si profil na placené platformě sdílející lechtivý obsah, nemohla ani usmát. Pokud ovšem byla krátce po zákroku a lokálním umrtvení, nebylo by nic zvláštního na tom, že koutky jejích úst směřují dolů a ani při snaze usmát se ji příliš neposlouchají.

Denise Richards (51) se přidala na síť s necenzurovaným obsahem. Dva týdny po své osmnáctileté dceři

Herečka ale bohužel má tento věčně smutný výraz i jinak, jak bylo zřejmé například z fotografií pořízených v polovině prosince, kdy s manželem Aaronem Phypersem vyrazila na vánoční nákupy. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků