Šéf ČT si zlomil pánev.

Šéf ČT si zlomil pánev. Profimedia.cz

Vážné zranění ředitele ČT. Šéf Kavčích hor Petr Dvořák si zlomil pánev

Těžké chvíle prožívá generální ředitel ČT Petr Dvořák. Nejvýše postavený člověk v této televizi, kterému mandát vyprší letos na konci září, si způsobil těžké a velmi bolestivé zranění.

Tohle se grafikům nepovedlo, napsala ČT ve vyjádření. Doménu sado mama ale má už měsíc zaregistrovanou

„Dobrý den, ano, generální ředitel se o vánočních svátcích při lyžování zranil, zlomil si pánev. Nyní je v domácím ošetřování," potvrdila Super.cz mluvčí České televize Karolína Blinková.

Rekonvalescence této zlomeniny může trvat až jeden rok. Pacient by měl po propuštění domů vyhledat lázeňskou péči, či návštěvy rehabilitačního centra a postupně se učit správnému stereotypu chůze.

Odložené případy po česku. V hlavních rolích se blýskne Marika Šoposká nebo Miroslav Krobot

Je to také hlavní důvod, proč Dvořák nedorazil na jednání Rady ČT, která řešila šokující kauzu šéfredaktora publicistiky a moderátora Marka Wollnera, a to ohledně obvinění ze šikany podřízených, a také obvinění ze sexuálního obtěžování. Po tomto jednání ředitel divize komunikace a korporátních vztahů ČT Vít Kolář oznámil, že zpráva interní komise ČT neobsahuje indicie o spáchání trestného činu. Wollner ale následně oznámil, že po dohodě se zaměstnavatelem odchází z televize.
 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků