Lisa Marie Presley se svým dlouholetým přítelem Jerrym Schillingem, který ji doprovázel na Zlaté glóby.

Lisa Marie Presley se svým dlouholetým přítelem Jerrym Schillingem, který ji doprovázel na Zlaté glóby. Profimedia.cz

Lisa Marie Presley (✝54) při posledním rozhovoru: Už na Zlatých glóbech nebyla ve své kůži

Poslední rozhovor s tragicky zesnulou čtyřiapadesátiletou Lisou Marií Presley učinil pouhé dva dny před jejím úmrtím moderátor televizního pořadu Extra Billy Bush. Stalo se tak na úterním udílení cen Zlatý glóbus v Beverly Hills. Zdálo se, že Lisa mluví pomalu a na dotazy reaguje se zpožděním.

Lisa působila poněkud nejistě, a než začala odpovídat na moderátorovy otázky, řekla svému dlouholetému příteli Jerrymu Schillingovi (80), jenž v tu chvíli stál po jejím boku, že se jej chytí za paži.

Zdálo se, že Lisa hovořila pomalu a nepříliš zřetelně, když reagovala na dotazy týkající se herce Austina Butlera, jehož přišla na akci podpořit i se svou maminkou Priscillou Presley.

Bush na začátku rozhovoru předpověděl ‚báječnou noc pro Elvise‘. Lisa řekla, že v to také doufá a že na zpracování Butlerova výkonu potřebovala pět dní, jelikož byl tak výstižný a autentický.

Presley rovněž uvedla, že Butler vychytal způsob mluvy a vyjadřování jejího otce, aniž by to dělal karikaturním způsobem. „Je tak trochu legrační, jak vtipným způsobem mluvil, ale Austin to opravdu pochopil a ztvárnil tak dokonale, aby to nebylo komické,“ řekla Lisa. Její kamarád Schilling rovněž poznamenal, že Butler skutečně ‚nepřehrával‘.

Zemřela jediná dcera Elvise Presleyho Lisa Marie Presley (✝54): Po zástavě srdce už oči neotevřela

Moderátor se dál Lisy zeptal, zda žije v Montecitu v Santa Barbaře (které se od začátku týdne potýkalo s obrovskými bouřemi a záplavami, pozn. red.). Lisa uvedla, že tam nežije, ale že je to opravdu hrozné. Rozhovor poté ukončili v momentě, co Butler vstupoval do místnosti a Lisa se k němu zřejmě chtěla připojit.

Lisa zemřela ve čtvrtek jen několik hodin poté, co ji se zástavou srdce převezli do nemocnice. Její smrt následně potvrdila matka Priscilla. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků