Nela Slováková

Nela Slováková Michaela Feuereislová

Nela Slováková šla na Srí Lance donaha: Místní nevěděli, kam dřív s očima

Vítězka Hotelu Paradise Nela Slováková (33) dál provokuje svými skvostnými křivkami, které aktuálně vyhřívá na Srí Lance.

Svým fanouškům již poslala pár žhavých pozdravů v bikinách, pro které jako by se narodila. Tentokrát ovšem zašla v odhalování o něco dál, což není u známé blondýnky nic příliš neobvyklého.

Svým příznivcům dopřála pohled na její nahé tělo, zatímco ty nejintimnější partie zakrývá průsvitná košilka. Pro představivost v tomto případě příliš prostoru nezbylo, přesto jde stále o vkusnou fotografii s úsměvnou vzpomínkou, jak Nela informovala.

Nela Slováková poslala fanouškům sexy vzkaz: Takhle vypadají melouny v moři

Vznik takové fotografie se totiž neobešel bez komplikací. „Kopec srandy, písek všude a uplavaná košile. Dnes bylo na pláži poněkud víc místních,“ napsala brněnská podnikatelka s úsměvem. Několik nepovedených záběrů pak sdílela na Instastories.

Na dovolené již Nela není sama, ale ani s partnerem Lukášem. Společnost jí dělá kamarádka, se kterou podstupuje i věhlasné očisty těla, které nejsou procházkou růžovým sadem.

Aktuálně prochází čisticím dnem, který prohání její trávicí systém. „Budeme s*át jako mourovaté. Půjdeme dvacetkrát až třicetkrát na záchod,“ prozradila Nela svým fanouškům s úsměvem. A jak řekla, tak se i stalo, aktuálně prý Nela záchod pro jistotu vůbec neopouští. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků