Lucie Vondráčková je na dárky nenáročná. Super.cz

Lucie Vondráčková alkohol moc nemusí. Překvapí vás, co má za nejoblíbenější nápoj

Když už jsme se potkali na jejím prvním letošním divadelním představení, při povídání s herečkou a zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (42) jsme se vrátili ještě ke svátkům a k tomu, jak vlastně přivítala nový rok.

"Přiznám se, že nejsem slavící typ, takže nový rok jsem přivítala v klidu s dětmi," nepřekvapila Lucka, která si dá k pití nejraději vodu s citronem, že nikde nezapařila. A jaké dostala vánoční dárky? "Hezké, byla jich spousta a vedly tam čepice," smála se.

Čepice jsou prý její oblíbenou součástí oblečení z mnoha důvodů. "Všichni, kdo mě mají rádi, vědí, že je miluju. Takže jich mám spoustu, ať s už s bambulemi, nebo bez bambulí. Když je mi zima, což je skoro pořád, nejvíc jde teplo od hlavy, takže pak už nemusím být tolik nabalená," řekla Super.cz.

To tady ještě nebylo: Lucie Vondráčková hraje muže, roli vyfoukla jinému herci. Takhle vypadala jako chlap

A čím udělala radost svým synům Matyášovi a Adamovi? "Určitě tam bylo lego a takové ty stavebnice, co milují," svěřila Lucie, s níž jsme si povídali také o tom, zda vůbec synové chodí na její představení do divadla. "Spíš se učím z jejich světů, než abych jim vnucovala ten svůj," vysvětlila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků