Jessica Alves

Jessica Alves Profimedia.cz

Jessica Alves podstoupila svou „poslední“ plastickou operaci z donucení. Hned předvedla výsledek

Tak trochu jiná Barbie Jessica Alves (39) nedávno prozradila, že alespoň na čas končí s plastickými operacemi. To ale ještě nevěděla, že si během tanečního řádění zničí implantát v zadnici. Teď už je naštěstí vše napraveno a Jessica se ukazuje v celé kráse.

Jessica si už před Vánoci nadělila zvětšení hýžďových implantátů z 625 ml na 1050 ml a plastiku nosu, obojí podstoupila v tureckém Istanbulu. Lékaři jí však po operaci dali přísné pokyny, které měla dodržovat. Několik týdnů neměla dlouho sedět, mít sex, chodit do posilovny ani tančit.

Bude svatba v kostele? Milovnice plastik Jessica Alves se líbala s mužem. Na rande vyrazila v průsvitném modelu

Jenže právě poslední radu dost podcenila a na vánočním večírku hodně tančila a její implantát se dal do pohybu. Druhý den si v koupelně všimla toho, že s její zadnicí něco rozhodně není v pořádku. Lékaři v Istanbulu se nad nebohou Barbie slitovali a objednali ji na nejbližší možný termín, aby její pozadí dali opět do kupy.

Teď se Jessica vítězoslavně vrátila do Londýna a díky upnutému overalu předvedla svůj upravený zadek. A nejen to. Nebyla by to ona, kdyby nenechala nahlédnout i do svého hlubokého umělého dekoltu. Barbie, která byla původně Kenem, tedy prapůvodně běžným chlapcem a za plastiky dává vysoké sumy peněz, teď slibuje, že žádnou další plastickou operaci v nejbližší budoucnosti neplánuje. Tedy možná až do doby, než bude muset některá další část těla kvůli opotřebení znovu pod kudlu. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků