Jak Vašek Matějovský odůvodnil fotku, kde ukázal svoji chloubu? Super.cz

Svléknout se mu nedělá problém: Jak Vašek Matějovský vzpomíná na svou nahou fotku, která vyvolala pozdvižení?

Už jsou to tři roky, co herec a moderátor Václav Matějovský (26) šokoval fanynky nahou fotkou přímo z rádiovéh ostudia. Svou chloubu zakryl černým obdélníkem, z jehož délky fanynky valily bulvy. Proč takovou fotku tehdy vůbec zveřejnil?

Ten ale vyrostl! Takhle Mikiho z Ulice neznáte. Obnažený herec provokuje fanynky svou chloubou

Ani nevím, jak to vzniklo, chtěl jsem fotku na Instagram a místo toho, abych se fotil v legínách v tělocvičně, jako to dělá většina influencerek, tak jsem se svlíknul celý. Nemělo to žádný myšlenkový pochod,“ doplnil se smíchem během rozhovoru v našem pořadu Superchat.

Vašek nedávno dostal televizní divačky svým výkonem v seriálu O mě se neboj, kde hrál charismatického advokáta Martina Kalinu. V prvním díle došlo hned na intimní scénu. Jak sám herec vnímá nahotu před kamerou? Byl by schopný ukázat vše? „Záleží na tom, co by to bylo, okolnosti dané sexuální scény, když by měla nějaký příběh a zapadla by do scénáře, tak bych se musel zamyslet, ale asi by mi to nevadilo, beru to tak, že to k té práci patří.“

Hezounek Václav Matějovský promluvil v pořadu Superchat o přítelkyni i nahotě

Super.cz Superchat

Divačky se na Vaška mohou těšit v reality show Survivor, kde bude s dalšími kolegy bojovat o přežití. Do karet mu hraje fakt, že má rád adrenalin a nebojí se výzev. Například má za sebou už několik desítek seskoků padákem. Celý díl Superchatu s Václavem Matějovským si můžete poslechnout i ve všech podcastových aplikacích. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků