Eva Krejčířová si užila dovolenou na ostrově Gran Canaria.

Eva Krejčířová si užila dovolenou na ostrově Gran Canaria. Foto: Se souhlasem E. Krejčířové

Tanečnice Ondřeje Brzobohatého ze StarDance vystavila na odiv sexy křivky. Zvěčnila se nahá na Kanárech

Tanečnice Eva Krejčířová (42) to ve StarDance roztáčela po boku hudebníka Ondřeje Brzobohatého (39), sporťáka Jaromíra Bosáka i lyžaře Ondřeje Banka. S posledně jmenovaným to dotáhla až na krásné druhé místo.

Atraktivní tanečnice se stále udržuje ve formě. A protože je velkou milovnicí tepla, vyrazila mezi svátky na Kanárské ostrovy, kde si užívala prosluněné počasí u moře. „Byla jsem na Gran Canarii. Bylo to poprvé, co jsem trávila Silvestra v teple, a bylo to super. Nějak jsem potřebovala sluníčko a moře. Počasí vyšlo krásně, přes den bylo kolem 26-28 stupňů. Oceán měl 20 stupňů, a tak jsem si chodila každé ráno zaplavat, když tam ještě nikdo nebyl,“ svěřila Super.cz tanečnice, která měla dovolenou ve znamení relaxu.

Sexy tanečnice Ondřeje Banka se vrtěla kolem vítěze StarDance na Karlově mostě. Mrkněte na jejich vášeň

„Spíše jsem odpočívala na lehátku, slunila se a užívala španělské kuchyně, abych nabrala energii na pokračování sezóny, kterou máme hlavně v zimě,“ dodala.

Pochlubila se také vytancovanými křivkami v plavkách a pány potěšila i žhavou fotkou na dobrou noc, kdy se nechala zvěčnit nahá. Vše ale proběhlo ve vší počestnosti, intimní partie zakryla pod ručníkem. Nyní už je Krejčířová opět v jednom kole.

3 plavkové variace usměvavé blondýny ze StarDance: Tahle kráska vlnila boky po boku lyžaře Banka i sporťáka Bosáka

Vystupuje totiž s Dominikem Vodičkou, který vyhrál StarDance s herečkou Veronikou Khek Kubařovou (35) a v poslední řadě tančil s Terezou Černochovou (39).

„Hned jak jsem se vrátila, tak jsme měli s Dominikem Vodičkou vystoupení a ještě pár krásných společenských akcí nás čeká. Jinak mám teď před sebou svoje klasické kurzy pro ženy, co si chtějí zatančit, i když nemají partnera a také samozřejmě kurzy pro páry. A dále potom víkendové taneční kurzy, které děláme v golfovém resortu na Konopišti,“ uzavřela Krejčířová. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků