Odborníci se shodují: Atopický ekzém je možné zvládnout správnou péčí o pokožku

Atopický ekzém ovlivňuje bezpochyby život celé rodiny. Urputné svědění nenechá nikoho dobře vyspat, suchá zarudlá pokožka omezuje při práci, sportu i odpočinku. Atopici každé ráno s obavami sledují, kde se objevilo nové ložisko ekzému a bojí se pohledu do zrcadla. Naštěstí zvládnout dermatitidu je dnes už docela dobře možné.
Protopan Complete

Protopan Complete

Protopan Complete je měsíční kúra pěti základních přípravků pro celkovou péči o atopickou pokožku. Obsahuje lokální promašťovací krém a tělové mléko, které dodávají pokožce sužované ekzémem potřebné látky zvenku a také doplňky stravy, které ji cíleně vyživují zevnitř. Je to jediná kompletní řada pro atopiky na trhu a všechny výrobky je možné objednat i jednotlivě. Kúra je vhodná i pro děti od tří let.

Koupit
nyní na www.protopan.cz
Protopan Local Cream

Protopan Local Cream

Jedničkou pro promazávání ložisek atopického ekzému je určitě Protopan Local Cream bez kortikoidů. Dodává hluboko do kůže důležité složky pro tvorbu účinné kožní bariéry, která brání vnikání škodlivých a dráždivých látek a zmírňuje tak pocit svědění. Krém bez parfemace je vhodný i pro kojence, batolata a lidi s lupénkou.

Koupit
nyní na www.protopan.cz
Protopan Body Lotion

Protopan Body Lotion

Protopan® Body Lotion tvoří nedílnou součást každodenní péče o atopickou pokožku celého těla. Mléko skvěle promašťuje, lehce se vstřebává a přináší tolik potřebnou úlevu dospělým i dětem. Aplikuje se ideálně ihned po koupeli, dokud jsou póry pokožky ještě otevřené. Výborné i po sportovních aktivitách čí slunění.

Koupit
nyní na www.protopan.cz
Protopan Shower Oil

Protopan Shower Oil

Pokud vás klasické sprchové gely dráždí a vysušují, vyvinuli jsme pro vás Protopan Shower Oil se squalenem. Šetrně vás umyje a zanechá pokožku vláčnou a jemně promaštěnou. Můžete ho použít na celé tělo a dopřát si tak konečně po koupeli či sprše příjemný pocit. Navíc přírodní organická sloučenina squalene má mimořádně příznivý účinek na kůži. Urychluje její regeneraci a hojení a zlepšuje a udržuje pružnost pokožky. Je vhodný i pro děti.

Koupit
nyní na www.protopan.cz

Časová osa článků