Lisa Marie Presley a Priscilla Presley byly dojaté slovy Austina Butlera.

Lisa Marie Presley a Priscilla Presley byly dojaté slovy Austina Butlera. Profimedia.cz

Priscilla Presley s dcerou Lisou Marií neudržely emoce na Zlatých glóbech. Čím je představitel Elvise rozplakal?

Na předávání Zlatých glóbů v Beverly Hills se v úterý večer i plakalo. O dojemné momenty se postaral Austin Butler (31), který si odnesl cenu za své filmové ztvárnění Elvise Presleyho (✝42) v životopisném snímku Elvis.

Když pronášel děkovnou řeč a třímal v ruce svou sošku za nejlepší mužský herecký výkon, už tak byly v hledišti sedící Priscilla Presley (77) a její dcera Lisa Marie Presley (54) naměkko, ale v momentě, kdy Butler řekl, že je bude navždy milovat, slzám se už obě nejdůležitější dámy života rokenrolového krále neubránily.

Priscilla Presley zapózovala s představitelem Elvise: Co říká na jeho verzi krále rock and rollu? Slovy mnohé překvapila

„Chci také poděkovat našim neuvěřitelným producentům, Warner Bros a rodině Presleyových, děkuji vám. Děkuji vám, že jste mi otevřely svá srdce, své vzpomínky, svůj domov. Liso Marie, Priscillo, miluji vás navždy,“ řekl talentovaný mladý herec, jehož přítelkyní je krásná modelka Kaia Gerber, dcera Cindy Crawford.

Tohle bude vážné! Filmový Elvis tráví dovolenou s Kaiou Gerber i potenciální tchyní Cindy Crawford

Elvisova bývalá manželka Priscilla a jeho dcera Lisa Marie se s Butlerem sblížily, když natočil film Elvis s režisérem Bazem Luhrmannem. Priscilla prý byla po zhlédnutí snímku jeho výkonem naprosto konsternovaná a vítězství mu ze srdce přála. Butler řekl, že si s nimi často povídal o tom, jaký Elvis byl, a vyprávěly mu příběhy s ním spojené. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků