Výměna manželek byla dramatickou podívanou.

Výměna manželek byla dramatickou podívanou. TV Nova

Vyhrocená výměna manželek diváky šokovala: Ostuda před národem, a ani peníze nedostali. Je mi líto dětí, píší

Diváci televize Nova mohli vidět premiérový díl patnácté řady Výměny manželek. A i tentokrát šlo o velmi vyhrocenou podívanou. Pořad představil dva páry, které jsou zcela odlišné.

Už na začátku bylo znát, že problémovějším párem bude ten z Kladna. Konkrétně nezaměstnaný Tomáš a Petra, která je na mateřské. Ti mají potíže nejen s financemi, ale zejména velmi toxickou žárlivostí, která vyplula na povrch během výměnného pobytu.

Nejen toxická žárlivost ve Výměně manželek: Maminka v premiérovém díle nové řady uvidí poprvé v životě bidet

„Než jsem odjela, tak jsem zjistila, že si s jednou ženou píše. Bojím se už kvůli holkám a nevěřím mu. Je podle mě rád, že tam má novou paní. Dokonce mi říkal, že bude něco zkoušet na náhradní manželku,“ přiznala Petra, které svému muži natolik nevěřila, že pobyt u druhé rodiny ukončila.

A ani mezi osmi očima neprobíhala klidná konverzace. Mariana Petře vytkla nejen její chování, ale také nepořádek v bytě a péči o děti. Velmi překvapená byla, když zjistila, že Tomáš nepracuje už dlouhé čtyři roky, a ne dva týdny, jak tvrdil. Skrz tuhle situaci byla prý Petra několikrát darovat vajíčka, aby měla na živobytí.

Špína, smrad, psí moč i nechutná koupelna. Při pohledu do záchodové mísy se Iva z Výměny manželek málem pozvracela

„Až přijdou peníze, tak je konec. Najdu si bydlení a rozvedu se, protože s takovým člověkem to nemá cenu,“ řekla ubrečená Petra na závěr.

Později se dokonce zjistilo, že Petra posílala velmi intimní fotky svému žárlivému manželovi skrze telefon náhradního syna ze Slovenska. Ač je vzájemný kontakt zcela zakázaný.

Manžela prý načapala přímo při nevěře: A navíc to byla moje nejoblíbenější poloha, šokovala žena z Výměny

Netrvalo dlouho, co se diváci začali shodovat nad absurdním chováním české rodiny. „Já ten díl viděla, a teda ta blondýna je šílená. Myslí jenom na sebe, chudáci děti. Kopla bych ji do zadku, sebrala děti a nazdar,“ reagovala jedna z divaček.

„Tak tohle byl mazec. Ostuda před celým národem a ani peníze ve finále nedostali,“ napsala další.

„Alespoň je vidět, jak některé rodiny žijí. To byla jedna velká katastrofa a komedie, nejvíce je mi líto dětí,“ píší diváci na sociálních sítích. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků