Kristýna Hrušínská a Vasil Fridrich v Ulici TV Nova

Kvůli zásnubám udělá hvězda Ulice příteli pořádnou scénu. A jak požádal Kristýnu Hrušínskou o ruku její muž?

Příběh Vandy a Luďka diváky nekonečného seriálu hodně baví. Nedočkavá partnerka zubního lékaře objevila v jeho věcech zásnubní prstýnek, a tak čekala, že bude požádána o ruku. Ale nic se nestalo. Ani o Vánocích, ani na horách.

Vanda, kterou v Ulici hraje Kristýna Hrušínská, je čím dál naštvanější a frustrovanější. Zatímco Luděk (Vasil Fridrich), pro ni výhodná partie, setrvává v klídku. A tak mu ztropí velkou scénu. Na tu se můžete podívat ve videu. Volák, zvyklý mít ve všem hlavní slovo, se na nic nezmůže a rozzuřená přítelkyně mu vyrazí dech.

Hvězda Ulice Hrušínská má jedinečnou vzpomínku na šestinedělí: Polonahá pózovala s novorozeným chlapečkem

Zatímco její seriálová postava se marně těší na zásnuby, Hrušínská (37) je už léta vdaná za režiséra Matěje Balcara, s nímž má syna Vojtu (5) a v prosinci se jim narodil Jakub. „Kubík se má čile k světu, chutná mu,“ řekla nám se smíchem herečka. „Vojta je skvělej velkej bráška. My si to dvojrodičovství s Matějem moc užíváme,” prozradila Super.cz Kristýna.

Hvězda Ulice se nezdá. Nejenže Jiří Štrébl pro svoji postavu píše verše, ale dokáže i navařit pro 1300 lidí

Nás zajímalo, jak proběhla žádost o ruku u nich? „Matěj měl ten den od rána dobrou náladu a pořád opakoval, jak je to hezký den. Pak najednou začal zpívat Píseň pro Kristýnku. Já mu totiž kdysi řekla, že tu písničku každý zná, ale nikdo ji neumí zazpívat celou, tak se jí pro mě naučil,“ rozpovídala se dvojnásobná maminka.

Její přítel poklekl a požádal ji o ruku. „Ještě že jsem si to ráno udělala manikúru,“ směje se. „Pak jsme šli na oběd do restaurace a večer do Semaforu na Kdyby tisíc klarinetů. Jo jo, hezký den to byl.”  

Vlaďka Merhautová , Super.cz


Časová osa článků