Které dámy se vytasily s nejhlubšími výstřihy?

Které dámy se vytasily s nejhlubšími výstřihy? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nej dekolty Zlatých glóbů. Hrudníčkovou výbavičku provětrala nejen svůdná Salma Hayek (56)

Jednoznačně nejodvážnější výstřih na předávání Zlatých glóbů předvedla půvabná herečka Salma Hayek (56), která vystavila ňadra ve vyzývavých stříbrných šatech. Jubilejní 80. ročník předávání prestižních filmových cen se konal v úterý v losangeleském hotelu Beverly Hilton.

Salma Hayek patří k dámám, které se na velkolepých společenských událostech s oblibou ukazují v modelech s napěchovaným dekoltem. Však také i čtyři roky před vstupem do klubu šedesátnic vypadá fantasticky.

Nejhorší šaty Zlatých glóbů: Na červeném koberci pohořely Heidi Klum, Selena Gomez i další hvězdy

O bujném dekoltu Salmy Hayek se mnohokrát mluvilo ve spojení s plastickými operacemi, které herečka razantně odmítla. „Některým ženám prsa rostou pořád. Když přiberou, když mají děti a kojí, a někdy i v přechodu. Právě mezi ně patřím i já. Přesně v těchto případech se mi to stalo,“ nechala se před časem slyšet v talk show Red Table Talk Jady Pinkett Smith.

7 trapasů ze Zlatých glóbů uplynulých let: Zmizelá Zellweger, "glóby" JLo, Nicholson na prášcích a další

A proč tedy své ženské zbraně neukázat? Kromě Salmy zvolily svůdný výstřih i další dámy jako například Selena Gomez či čerstvá držitelka Zlatého glóbu za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli (muzikál/komedie) Quinta Brunson. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků