Lucie Šlégrová

Lucie Šlégrová Foto: Super.cz/Petr Macek

Takhle ji rozhodně neznáte: Vnadná misska Šlégrová se po 22 letech vrátila na jeviště a skotačí jako tanečnice

Je to sedmnáct let, co bodovala v soutěži krásy. Tehdy misska Lucie Šlégrová (40) zaujala porotu nejen svými křivkami a krásou, ale i tancem. Tomu se věnovala od malička a ke svému velkému koníčku se trojnásobná maminka rozhodla po 22 letech vrátit a opět dovádí na jevišti.

Přestože se modelingu už naplno nevěnuje, čas od času se vrátí na přehlídkové molo. Pro návrat se teď rozhodla i na divadelních prknech. Před několika měsíci začala chodit na tréninky a do svého dávného koníčku se pustila s takovou vervou, že má ve čtyřiceti letech za sebou vystoupení s tanečním divadlem v Teplicích.

Další taneček vnadné bývalé Miss: Lucie Šlégrová natočila pokračování k loňskému songu z Lásky nebeské

„Pro nás všechny, které jsme tady jako holky vyrostly, je to velmi emotivní. A i když už je z nás celá řada maminkami, máme jiné profese, kila navíc, pár vrásek, jedno máme společné. Vzpomínky, pubertu, která byla báječná, protože díky souboru nám eliminovala špatné vlivy zvenčí, a především lásku. Lásku k divadlu, umění a tanci,“ svěřila se modelka, která je šťastná, že se k tanci po letech mohla vrátit. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků