Luke Evans a jeho partner Fran Tomas (vpravo) v Miami

Luke Evans a jeho partner Fran Tomas (vpravo) v Miami Profimedia.cz

Herec ucházející se o roli Jamese Bonda předvedl na pláži své svaly. Jeho přítel je na tom snad ještě líp!

Velšský herec Luke Evans si momentálně užívá dovolenou ‚za velkou louží‘ se svým partnerem Franem Tomasem. Fotografové je zachytili na pláži v Miami, kde oba předvedli své mužné muskulatury.

Třiačtyřicetiletý Evans a jeho o dekádu mladší partner tvoří pár od roku 2020, kdy se herec rozešel s režisérem Rafaelem Olarrou, ale na červeném koberci se společně poprvé objevili teprve v prosinci loňského roku, a to na akci LuisaViaRoma pro organizaci UNICEF.

Vysekaný britský herec by si rád zahrál Jamese Bonda. Myslíte si, že na to má?

Herec, známý ze Tří mušketýrů či Rychle a zběsile 6, jenž se netají svým zájmem o roli příštího Jamese Bonda, přitom právě v prosinci pro magazín People uvedl, že už to s jeho posilováním není tak žhavé.

„Lidé si myslí, že jsem neustále ve formě, ale nejsem. Měl jsem velmi rušný rok, co se cvičení týče, a tak jsem byl hodně ve formě, ale mám prostoje a taky relaxuji, protože život není jen o tom vypadat dobře. Vypadat dobře je jedna věc a cítit se dobře je úplně jiná věc,“ řekl. Evans je tak buď zbytečně skromný, nebo na sobě stihl od Vánoc opět bleskurychle zapracovat. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků