Romana Goščíková se svlékla do pánského časopisu. Super.cz

Manželka režiséra Snowboarďáků se svlékla do prádélka: Po čtyřicítce odhalila svoje tělo

Když nás pozvala na focení pro pánský časopis, byli jsme trochu překvapení. Principálka Divadla Radka Brzobohatého, herečka Romana Goščíková, se svlékla do erotického prádla spolu s divadelními kolegyněmi, s nimiž účinkuje v představení Padesát odstínů.

"Nešlo o to, abych prezentovala sama sebe, spíš se to propojilo hezky tematicky. A ještě to vyšlo tak vtipně, že jsem si to nadělila ke svým nedávným čtyřicetinám," řekla Super.cz manželka režiséra legendárních Snowboarďáků Karla Janáka.

Čtyřky, nebo pětky? Bývalka mladého Felixe Slováčka se ukázala v sexy prádélku. Ňadra si nechala upravit

Nijak zvlášť se na focení nepřipravovala, trénink v posilovně ani domácí sedy lehy neproběhly. Ostatně Romana byla vždy velmi štíhlá. "Původně jsem to v plánu měla, ale v tom divadelním provozu a s malým synem to nešlo," vysvětlila, že postavičku, kterou můžete vidět v našem videu i ve fotogalerii má díky běhání kolem syna a divadla.

Šlape na paty Janě Švandové: Herečka se v padesáti letech nechala fotit do pánského časopisu v erotickém prádle

Nedalo nám to, abychom se nezeptali, zda je sexy prádélko rekvizitou i při domácích hrátkách s manželem. "Kdyby byl prostor a čas, možná by na to došlo. Když vzhledem k aktivitám našeho syna vůbec k něčemu dojde, je to veliké štěstí," smála se Romana. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků