Cristiano Ronaldo se do tohoto apartmá pohodlně vejde i s jeho početnou rodinkou...

Cristiano Ronaldo se do tohoto apartmá pohodlně vejde i s jeho početnou rodinkou... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Takhle si bude žít Ronaldo v Saúdské Arábii: Jeho ‚služební byt‘ zabírá dvě patra luxusního hotelu

Nejslavnějšího fotbalistu světa Cristiana Ronalda (37), jenž se nedávno upsal klubu Al Nassr Rijád v Saúdské Arábii, čeká společně s jeho početnou rodinou i velké stěhování. A pokud vás zajímá, kam to bude,pojďte se s námi podívat na jeho ‚služební byt‘.

Ronaldo s partnerkou Georginou Rodríguez (29) a dětmi najdou útočiště v okázalém apartmá v hotelu Four Seasons v Rijádu, který je situovaný v budově Kingdom Tower, jež je jednou z nejvyšších v zemi.

Roztomilá rodinka. Krásná Georgina fandí Ronaldovi v hledišti i s dětmi. Mezi zápasy se pak sluní na pláži

Rodinka se tak usídlí v královském apartmá rozprostírajícím se na dvou patrech s jedinečným výhledem na město. Čtyřnásobný držitel Zlatého míče, který je zároveň nejsledovanějším člověkem na Instagramu pyšnícím se 531 miliony fanoušky, si bude moci vychutnat pohodlí v prostorném obývacím pokoji s obrovskými okny, v několika saloncích a ložnici, která zabírá plochu průměrného bytu.

Může využít rovněž vlastní kancelář či mediální místnost. V jídelně se ke stolu pohodlně vejde deset lidí, a tak si rodinka klidně může na večeři ještě někoho pozvat… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků