Muž roku 2016 má šediny už od útlého věku.

Muž roku 2016 má šediny už od útlého věku. Herminapress

Přidávají mu šediny léta navíc? Muž roku 2016 přiznal, že se jeho přítelkyně ptali, jestli je to její děda

Charismatický Muž roku 2016 Josef Kůrka (31) se nemůže dočkat, až jeho přítelkyně Angie, která je hvězdou Tik Toku, porodí jejich společného potomka.

Expřítel Báry Mottlové požádal o ruku svoji těhotnou exotickou krásku. Muž roku jí dal tento prsten

Pepa je známý tím, že má perfektně vypracované tělo a šedivé vlasy. „První šediny jsem měl v 9. třídě a s tím jsem smířený nebyl. Teď se nepotřebuji barvit. Vítek (Pepův kadeřník) mi vlasy vždycky jen upraví a vzhledem k tomu, že si vlasy geluji od 12 let, tak vím, kam sáhnout. Myslím ale, že mi moje barva vlasů přidává roky.“

A právě kvůli šedinám zažil s přítelkyní během živého vysílání na internetu šok. „S Angie jsme dělali stream na Tik Tok a třináctileté děti jí psaly, jestli nejsem její děda. Doteď nevím, jestli to myslely vážně,“ přiznal se sympatický hezoun.

Takhle pečuje Muž roku Josef Kůrka o svoji těhotnou lásku. Oba si přejí chlapečka a plánují spolu velkou rodinu

Pár zatím neví, zdali se dočkají syna, nebo dcery. Zatím to ale vypadá, že Josef nebude mít mladšího jmenovce. Ovšem má jasno v tom, jak velká jejich rodina bude. "Asi si to neprosadím. Chtěl bych, ale třeba až budeme mít třetí dítě. Chceme mít velkou rodinu," prozradil model nedávno Super.cz. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků