Bella Hadid

Bella Hadid Foto: Super.cz/Profimedia.cz/ČTK/AP/Vianney Le Caer

Pozdě, ale o to víc sexy. Bella Hadid popřála do nového roku v úsporných plavečkách s vrškem ve stylu underboob

Bella Hadid (26) se jen pár dnů po začátku nového roku ukázala na sociální síti v plavkách a dokázala, že na jejím těle se vánoční svátky rozhodně neprojevily. Ba právě naopak, její štíhlé tělo by klidně ještě nějaké to sváteční kilo navíc sneslo.

Šestadvacetiletá americká modelka ví, jak zaujmout svých více než 56 milionů fanoušků na sociální síti. Stačí jen obléknout plavky, hupsnout do jezírka a během pózovačky se roztomile usmát. Bella by si ale samozřejmě nevzala jen tak nějaké bikiny. Ty její zvýraznily nejen její boky díky úsporně řešenému spodnímu dílu, vršek oblečený ve stylu underboob pak odhalil i část jejích přírodních ňader.

Publiku se tajil dech: Na nahou Bellu Hadid nastříkali šaty přímo na přehlídce!

Jak se zdá, Bella Hadid je v poslední době v životě spokojená. V minulosti sice trpěla depresemi a úzkostmi, ty už ale pravděpodobně překonala a před časem spoluzaložila neziskovou organizaci Sad Girls Club na podporu duševního zdraví. Šťastná je pak nejspíš i díky vztahu s designérem zboží Marcem Kalmanem, se kterým by měla chodit už více než rok a půl. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků