Václava Upíra Krejčího čeká nová výzva.

Václava Upíra Krejčího čeká nová výzva. Herminapress

Autonehodu i nevěru manželky hodil za hlavu. Václav Upír Krejčí se po loňských peripetiích těší na novou výzvu

Minulý rok pro oblíbeného herce a baviče Václava Upíra Krejčího nebyl vůbec jednoduchý. Na začátku léta totiž přistihl při nevěře svoji manželku a následně havaroval. Herec sjel do potoka, kde vůz převrátil. V krvi měl přes dvě promile alkoholu a Václav se nejdříve snažil hájit tím, že se napil až po nehodě. U Okresního soudu dostal pokutu 244 tisíc a zákaz řízení na 30 měsíců. Následně se odvolal a Odvolací soud změnil rozsudek na zákaz řízení po dobu dvou let a pokutu snížil na 35 tisíc.

Václav Upír Krejčí si dnes vyslechl nový rozsudek za nehodu. Odvolací soud mu nevěřil, že nepil, trest ale snížil

Nechce se rozvést, tedy manželka, ale milence má pořád. Ale já si teď taky užívám života a žen. Musím říct, že jsem byl docela překvapený, kolik z nich o mě v mém věku ještě stojí, ženy po mně šílí a já si to užívám," okomentoval celou situaci bavič pro Super.cz.

Václav Upír Krejčí zpytuje svědomí a omlouvá se rodině: Byl to zkrat. Nikdy jsem se nechtěl zabít a nejel jsem ožralej

Teď, s příchodem nového roku může herec směřovat myšlenky i na hraní. Čeká ho totiž nová výzva. Diváci ho totiž již brzy uvidí v Divadle Lucie Bílé, kde se s dalšími herci představí ve slavné komedii Slaměný klobouk, který naváže na legendární snímek v režii Oldřicha Lipského. Václav dorazil na zkoušku ve skvělé náladě a je vidět, že těžké chvíli, které s ním loni otřásly, hrdinsky překonává. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků