Tia Carrere

Tia Carrere Profimedia.cz

Pamatujete na sexy Sydney z Lovců pokladů? Herečka je stále kočka a nebojí se předvést v bikinách

Populární seriál Lovci pokladů běžel na televizních obrazovkách v letech 1999-2002 a jen málokterý divák by zapomněl na hlavní hrdinku Sydney Fox, kterou ztvárnila herečka Tia Carrere. Rodačka z Havaje oslavila už 56. narozeniny, ale stále je nesmírně sexy.

Na Instagramu se u příležitosti narozenin pochlubila i bikinovými snímky z dovolené na Bahamách, na kterých jí to nesmírně sekne.

Tia, kterou hledači talentů objevili v obchodě, když nakupovala, se nedávno rozpovídala o rasismu v Hollywoodu, s nímž se v začátcích své kariéry bohužel potýkala.

Pamatujete na starší dceru Juda Lawa z filmu Prázdniny? Muži jí stále píšou, že je roztomilá, i když už je maminkou

Tvůrci často nevěděli, co s ní, a byla tak odsouzená k rolím například Japonek nebo Číňanek, s nimiž ale neměla sama nic společného. „Musela jsem třeba předstírat čínský přízvuk,“ popsala pro Variety. "I když jsem hrála ve Všeobecné nemocnici, nikdy mě nespárovali s Američanem. Moje postava se musela držet svého asijského kruhu,“ přiznala.

Navzdory tomu si prý práci vždy užívala. Dnes je Tia úspěšnou herečkou a zpěvačkou a zábavní průmysl považuje za kouzelný. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků