Kaia Gerber tráví s Austinem Butlerem a jejími rodiči dovolenou v Mexiku.

Kaia Gerber tráví s Austinem Butlerem a jejími rodiči dovolenou v Mexiku. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tyhle křivky si hýčká filmový Elvis: Dcera Cindy Crawford předvedla pozadí ‚jako dva kmínky‘ a muchlovačku za zády rodičů

Cindy Crawford (56) a její manžel Rande Gerber (60) musí být opravdoví pohodáři. Na dovolenou do Mexika totiž vyrazili nejen s oběma svými potomky Kaiou (21) a Presleym (23), ale neváhali pozvat ani jejich drahé polovičky. V Cabo San Lucas si tak už několik dní užívají místních krás všichni dohromady a vypadá to na nefalšovanou rodinnou idylku.

Kaia ani její o dva roky starší bratr se přitom před rodiči rozhodně nijak nezdráhají projevovat svým láskám náklonnost. Zatímco Rande se například ujme role řidiče několikamístného vozidla a jeho žena navigátora, Kaia se za nimi oddává polibkům a romantice s hercem Austinem Butlerem, se kterým randí zhruba rok.

Tohle bude vážné! Filmový Elvis tráví dovolenou s Kaiou Gerber i potenciální tchyní Cindy Crawford

Stejně je na tom i Presley, který má s sebou tajemnou tmavovlasou krásku. I oni k sobě mají očividně blízko, a když už ji Presley i představil rodičům, nebude to zřejmě jen nějaký krátkodobý románek. Její jméno však zatím zůstává zahaleno tajemstvím. Je ale dost pravděpodobné, že jde o nějakou jeho ‚kolegyni‘ z modelingového odvětví, jelikož i Presley v tomto oboru sklízí úspěchy. Naposledy se objevil v kampani na vůni francouzské značky Celine. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků