Bára Hlaváčková

Bára Hlaváčková Foto: Se souhlasem B. Hlaváčkové

Moderátorka s přírodními čtyřkami šla do plavek ve svém druhém domově. Portugalsko je pro ni doslova rájem

Moderátorka Bára Hlaváčková byla divákům známá ze zpravodajství Televize Seznam, Sportu 5 nebo pořadu o běhání Kilák. Nyní ale tráví hodně času ve slunném Portugalsku, které si už v minulosti hodně zamilovala.

Na Pyrenejském poloostrově ostatně strávila velkou část podzimu a fanoušky mimo jiné zásobovala i sexy fotkami v plavkách. Moderátorka považuje Portugalsko za svůj druhý domov, zamilovala si zejména městečko Ericeira, které se nachází nedaleko Lisabonu.

Sexy moderátorka se svlékla do spodního prádla. A prý měla trému!

Ericeiře se přezdívá magická. Nejsem jediná, kdo si to místo okamžitě zamiloval. Má výjimečnou atmosféru a znám mnoho lidí, kteří tam jednou přijeli a už zůstali. Já jsem se rozhodla sdílet krásu tohoto místa a jeho okolí s dalšími Čechy,“ řekla Super.cz Hlaváčková, jež je velkou milovnicí surfování.

A protože je v Portugalsku příjemné klima, v plavkách ji můžeme vidět i v době, kdy je u nás velká zima. „Na pobřeží oceánu nedaleko Lisabonu je celoročně slunečno a teplo. Kromě surfování i běhám a je to skvělé místo pro příjemné procházky nebo i delší túry, ideální také pro gurmány nebo milovníky golfu. Několik vyhlášených hřišť nabízí „riviéra“ portugalského pobřeží – městečko Cascais,“ prozradila Hlaváčková, jež v Portugalsku rozhodně jen tak nelenoší.

Možná vám prodá dům nebo chalupu: Bendová je další herečkou, která si přivydělává v realitách

Stejně jako herečka Alice Bendová, se i ona vrhla na prodej realit. V Portugalsku nabízí luxusní nemovitosti, ale i běžné apartmány. „Lidé se můžou obracet i přímo na mě. Já v tom figuruju jako takový, řekněme agent, mezi českou a portugalskou stranou. Lidem můžu i ukázat a představit to konkrétní místo v Portugalsku, pokud budou mít zájem,“ dodala Hlaváčková, jež se jinak stále věnuje moderování.

A jak je na tom půvabná moderátorka s muži? Našla si snad v Portugalsku nového přítele? „Jsou tu moc příjemní muži, temperamentní a klidní zároveň. Někteří trochu tajemní. A právě to se od nich učím, takže víc neprozradím a zůstanu taky tajemná,“ uzavřela s úsměvem Hlaváčková. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků