Patricie Pagáčová

Patricie Pagáčová Michaela Feuereislová

Patricie Pagáčová jako sexy Pamela: Herečka zapózovala v rudých plavkách s hlubokým výstřihem

Patricie Pagáčová (34) nedávno potěšila fanoušky snímkem, který si pořídila, když na sobě měla stříbrnou obepnutou kombinézu, ve které připomínala pořádně žhavou astronautku.

Tentokrát se sympatická herečka oblékla o něco spořeji. V rudých plavkách s hlubokým výstřihem se dokonce téměř dokonale převtělila v Pamelu Anderson (55) a její ikonické role v Pobřežní hlídce.

Připadá vám plnoštíhlá? Z reakce fanouška na svoji fotku v bikinách byla Patricie Pagáčová v šoku

„Mám vám z toho Instáče takovej pocit, že jsou zas všichni kromě mě někde v teple. Tak já jsem si odskočila pracovně do potápěčský jámy v Čestlicích. Čupr výlet hele. No nic, musím ten leden a únor nějak přežít. Nemám tyhle dva měsíce ráda. Po Vánocích pro mě vždycky začíná čekání na jaro,“ uvedla herečka v příspěvku.

Ohromné silikony sice Patricie jako Pamela nemá. To ovšem neznamená, že se oblíbená herečka nedočkala další várky pořádné chvály ze strany fanoušků.

Rostou jim jako z vody: Patricie Pagáčová a Veronika Arichteva se pochlubily roztomilými dětmi

„Jste kočka, máte naprosto úžasné plavky,“ vzkázala jedna z obdivovatelek. „Perfektní a sexy,“ napsal další z příznivců. V galerii se podívejte, jak to Patricii nejen v rudých plavkách sluší. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků