Stále šarmantního Alaina Delona museli operovat.

Stále šarmantního Alaina Delona museli operovat. Profimedia.cz

Filmovou legendu Alaina Delona museli operovat kvůli potížím se srdcem

Operaci kvůli potížím se srdcem musel ve středu dopoledne podstoupit legendární herec Alain Delon. Hospitalizovaný 76letý veterán francouzského filmu se listu Le Parisien svěřil, že šlo o plánovaný zákrok, který proběhl „moc, moc dobře“.

Herec, kterého operovali na americké klinice v Neuilly-sur-Seine u Paříže, musel vyhledat pomoc lékařů kvůli srdeční arytmii. „Bylo to plánované. Před dvěma týdny mě přepadla závrať, bylo mi na zvracení,“ svěřil se ze svého nemocničního pokoje.

„Tak mi udělali CT a po neurologické stránce bylo vše v pořádku. Objevili ale srdeční arytmii,“ sdělil.
Delon také ví, co vedlo k jeho zdravotním problémům. „To se stává lidem mého věku, když se nakupí mnoho emocí a s**ček,“ prohlásil. „V poslední době jsem si užil se svým synem i s dalšími,“ dodal.

Jak připomněl server Voici.fr, hercův nejmladší syn Alain-Fabien uspořádal loni v červnu pořádný večírek v ženevském bytě svého otce. Mejdan ale skončil střelbou, jeden z účastníků pařby při neopatrné manipulaci se zbraní zranil 16letou dívku.

„Syn zklamal mou lásku a důvěru, když bez mého vědomí uspořádal se svými přáteli večírek v mém bytě. Ve výsledku mi volala policie. Jsem moc smutný,“ svěřil se tehdy Alain. Lékaři chtějí prominentního pacienta propustit už ve čtvrtek. 

Michael Švec , Super.cz


Časová osa článků