Danielle Lloyd

Danielle Lloyd Profimedia.cz

Pořád je to kočka. Anglická modelka a královna krásy je pětinásobnou maminou, což byste na fotkách v bikinách nepoznali

Danielle Lloyd (39) je držitelkou titulů Miss Anglie (2004) a Miss Velké Británie (2006). Od té doby, co kralovala v soutěžích krásy, už uplynula pěkná řádka let, ale modelka se neustále udržuje ve formě.

Dnes je z ní pětinásobná maminka, což byste podle jejích křivek v bikinách rozhodně nepoznali. Kráska, která se objevila i v reality show Big Brother, si konec roku užívala v Dubaji. Fotografové ji zastihli, jak si dopřává sprchu u bazénu. V béžových plavkách se srdíčky jí to moc slušelo.

Bývalá Miss Anglie se na pátý pokus konečně dočkala. Sexy mamina po čtyřech synech porodila holčičku

Danielle Lloyd byla před lety vdaná za fotbalistu Jamieho O’Haru, s nímž sice strávila v manželství pouhé dva roky, ale počali spolu tři syny Archieho (12), Harryho (11) a George (8). Se svým druhým manželem Michaelem O’Neillem má dalšího syna Ronnieho (5) a vytouženou dceru Autumn Rose (1).

Danielle si pochvaluje, že jí to s druhým manželem klape po všech stránkách. „Čím jste starší, tím lépe víte, co se vám nejvíc líbí, a pokud jste s někým delší dobu, tak moc dobře víte, co má rád i váš protějšek. A pokud k sobě ladíte, tak jako já a Michael, je to vždy recept na ten nejlepší sex,“ pochlubila se nedávno Lloyd. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků