Oliver Vyskočil a Lotti Töpfer

Oliver Vyskočil a Lotti Töpfer Michaela Feuereislová

Dětské hvězdy nového seriálu Jedna rodina: Vnuk známého kaskadéra a praneteř Tomáše Töpfra

V novém seriálu zazáří vycházející dětské hvězdy. Oliver Vyskočil má za sebou v pouhých deseti letech už několik rolí. Diváci si ho mohou pamatovat z komedie Mimořádná událost, nově se bude objevovat v seriálu Jedna rodina. A nejen on. Příležitost dostala i téměř třináctiletá Lotti Töpferová.

Ta má hraní v krvi. Roztomilá praneteř herce Tomáše Töpfera se totiž rozhodla jít v jeho hereckých šlépějích. „Chtěla bych být herečkou. Být hercem je super, protože můžu být kýmkoliv. Třeba teď v Jedné rodině můžu být zkušenou tanečnicí. Je to super pocit být na natáčení a před kamerou,“ svěřila se k novému seriálu Lotti.

Libuška z Ulice se po letech vrací na obrazovku: Herečka Zuzana Vejvodová vypadá pořád skvěle

V seriálu Jedna rodina si spolu s Oliverem Vyskočilem zahráli sourozence a děti herečky Zuzany Vejvodové. A co si mladá začínající hvězda myslí o střídavé péči? „Střídavou péči bych nechtěla mít, dítě by podle mě mělo odmalička vyrůstat s oběma rodiči. Je to blbý, když se to střídá a rodiče spolu dobře nevychází. Měli by být všichni spolu,“ řekla Lotti. Na place se objeví s plejádou dalších známých tváří, jako je Pavel Zedníček, Tereza Kostková, Berenika Kohoutová nebo Filip Blažek. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků