Jennifer Lopez a Ben Affleck

Jennifer Lopez a Ben Affleck Profimedia.cz

Vzpomínka na veselku roku 2022: JLo se pochlubila dosud nezveřejněnými snímky ze svatby s Benem

Všestranná umělkyně Jennifer Lopez (53) se na Instagramu ohlédla za uplynulým rokem, který označila za jeden z nejlepších v jejím životě. Není se čemu divit. Zpěvačka mimo jiné vstoupila do manželství se svým staronovým partnerem Benem Affleckem (50), a to rovnou dvakrát.

Fanoušky nyní majitelka ikonického pozadí navíc nechala nahlédnout do soukromí a pochlubila se několika dosud nezveřejněnými záběry ze svého velkého dne, během nějž vystřídala hned troje svatební šaty.

Jennifer Lopez a její troje svatební šaty odhaleny: Viděli jste někdy větší nádheru?

Jennifer pojala vzpomínku na rok 2022 chronologicky, postupně sdílela fotografie z každého měsíce. V lednu byla například zachycena na Sunset Boulevard v Los Angeles před plakátem ke komedii Vem si mě, kde si zahrála hlavní roli s Owenem Wilsonem. Nevynechala ani pózování pro svou kosmetickou řadu JLO Beauty či několik polibků s Benem.

Video ze svatby Jennifer Lopez a Bena Afflecka! Zpěvačka manželovi připravila sexy překvapení

Speciální pozornost si vysloužil srpen, kdy se uskutečnila dlouho očekávaná svatba s Benem. V róbě od Ralpha Laurena s hlubokým výstřihem a originální ‚kapucí‘ vypadala jako princezna a Ben se na ni nemohl vynadívat. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků