Petr Vágner a Silvie Vlčková

Petr Vágner a Silvie Vlčková Foto: se souhlasem P. Vágnera

Ti dva se hledali, až se našli: Moderátor Petr Vágner s vnadnou přítelkyní sportovali i během svátků, největším dárkem byly hory

Ti dva se hledali, až se našli. Zatímco loni se s ním jeho partnerka Silvie Vlčková připravovala na soutěž Iron Man v Alžírsku, letos to měli během svátků o dost pohodovější. Ale sport nevynechali ani tentokrát. "Myslím, že si trochu oddychu po tom sportovním a náročném roce v televizi a rádiu zasloužím," prozradil Petr Vágner (45).

"Loni jsem pořád trénoval, držel dietu a vůbec nemohl ochutnávat cukroví, pít vaječňák, jíst řízky a bramborové saláty. O zimních radovánkách ani nemluvě. Ale tentokrát měly Vánoce a závěr roku úplně jiné kouzlo," řekl Super.cz moderátor.

Přítelkyně rozvedeného moderátora má pořádně nadupaný dekolt: Pětky jsou při sportu další zátěž, přiznala

"S přítelkyní Silvií jsme po Vánocích vyrazili na týdenní lyžovačku na Monínec. A kromě celodenního lyžování jsme to občas proložili i nějakým desetikilometrovým výklusem do lesa nebo relaxem ve wellness," vyprávěl. "Od Ježíška Silvie jsem ještě dostal i týdenní pobyt v Peci pod Sněžkou. Takže závěr roku, jak má být," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků