Speciální pivo s Williamem a Kate na etiketě.

Speciální pivo s Williamem a Kate na etiketě. Foto: www.brewdog.com

Skotský pivovar vyrobil k příležitosti královské svatby pivo s viagrou

Celý svět žije v posledních týdnech jedinou společenskou událostí. Všemi napjatě očekávanou královskou svatbou prince Williama a Kate Middletonové. K příležitosti onoho velkého dne, který nastane 29. dubna, se vyrábějí nejrůznější suvenýry, poštovní známky či panenky. Britové však tentokrát přišli i s něčím ryze mužským. Vyrobili pivo s přídavkem viagry.

Pěnivý mok s názvem Royal Virility Performance (Královsky mužná výkonnost) pochází z limitované edice a je obohacený o poměrně značné množství zázračné modré pilulky a „další známá afrodiziaka“. Na svědomí jej má skotský pivovar BrewDog, který uvádí, že vypití tří těchto piv, na jejichž etiketě jsou podobizny Williama a Kate, je stejné jako užití jedné viagry.

Royal Virility Performance je 7,5 procentní světlý ležák a k dispozici je pouze prostřednictvím internetových stránek pivovaru s cenou 10 liber (275 korun) za láhev. Celkem bylo přitom vyrobeno pouhých tisíc lahví tohoto speciální nápoje.

Pětina z celého výtěžku půjde navíc na charitu, a to organizaci Centrepoint podporované i princem Williamem. Organizace pomáhá mladým lidem bez domova začlenit se do společnosti. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků