Elizaveta Maximová

Elizaveta Maximová Michaela Feuereislová

Vybírejte líp vraha, tahle herečka už vraždila třikrát! Diváci se pustili do seriálu Místo zločinu České Budějovice

V pondělí vstoupil na televizní obrazovky nový kriminální seriál České televize Místo zločinu České Budějovice. Diváci jej přijali celkem vlažně, někoho potěšilo vyšetřování party kriminalistů v podání Leoše Nohy, Davida Novotného, Judit Pecháček (v titulcích ještě Bardos) a Filipa Březiny více, někdo přepnul v půlce.

Největší diskuze se otevřela kolem představitelky vražedkyně, kterou ztvárnila herečka Elizaveta Maximová (30). "Elizaveta Maximová opět hraje vražedkyni. To už bylo ve Spravedlnosti, v díle Řetízek v Případech 1. oddělení a teď tady. Chudák," vypočítala jedna z divaček. "Hrála ji i v Dáma a Král," doplňuje další.

Takhle sexy jste ji ještě neviděli: Herečka s rusko-ukrajinskými kořeny exceluje v korzetu a prádle jako milenka Davida Beckhama

"Liz je moje oblíbená herečka. Ovšem že bych neodhadl vraha po pěti minutách podle castingu – to nemohu říci," vyčítá jeden z diváků výběr představitelky dívky, která se snažila fingovanou rituální vraždou svést ze stopy vyšetřovatele, i když vraždila ze žárlivosti. "Moje taky a v Případech 1. oddělení hrála tu vražedkyni parádně. O to větší zklamání," ozval se jiný. 

Tušili jste, že bude vraždit postava, kterou hrála Elizaveta Maximová?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků