Známý módní návrhář se zpěvačce za své kritické výroky omluvil.

Známý módní návrhář se zpěvačce za své kritické výroky omluvil. Profimedia.cz

Karl Lagerfeld se kaje: Za slova kritiky poslal Adele luxusní dárky

Známý módní návrhář Karl Lagerfeld (78) se rozhodl omluvit se zpěvačce Adele (33) za kritické výroky týkající se její postavy. Kreativní šéf módního domu Chanel totiž tvrdil, že britská pěvecká diva má sice krásný obličej, ale je trochu moc tlustá. Jako omluvu zvolil kolekci luxusních kabelek Chanel.

„Karl natáčel novou reklamu pro kanál YouTube Chanel TV a naznačil, že by rád věci vyžehlil. Řekl svým lidem, aby poslali Adele to nejlepší, co jeho módní dům může nabídnout, protože se doslechl, že sbírá kabelky. Prohlásil, že to pro ni chce udělat, aby se udobřili a mohli v budoucnosti spolu třeba pracovat. On ji totiž vidí jako hlavní hvězdu kampaně kabelek Chanel Mademoiselle, až skončí smlouva s Blake Lively. Je na sebe naštvaný, protože jí původně chtěl složit poklonu a skončil urážkou. Myslí si o ní, že je krásná, sám jí říká bohyně,“ napsal The Sun.

Lagerfeld v únoru o Adele prohlásil, že je zpěvačka tlustá. „Nikdy jsem nechtěla vypadat jako modelky na titulních stranách časopisů. Reprezentuji většinu žen a jsem na to velmi hrdá," bránila se proti Lagerfeldovým výrokům Adele, která si ale přeci jen návrhářovu kritiku vzala k srdci. S přítelem Simonem Koneckim začali držet dietu a dokonce spolu každý den běhají. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků