Gangsta Boo zemřela v pouhých 43 letech.

Gangsta Boo zemřela v pouhých 43 letech. Profimedia.cz

Známou americkou rapperku (43) našli mrtvou. Její okolí má podezření na příčinu její předčasné smrti

Ve věku 43 let zemřela americká rapperka Lola Mitchell, známá pod uměleckým jménem Gangsta Boo. Umělkyně, která je spojena také se známou hip-hopovou skupinou z Memphisu Three 6 Mafia, byla podle televizní stanice FOX13 Memphis nalezena mrtvá v neděli okolo 16. hodiny ve svém domě.

Podle prozatím neoficiálních informací by v její předčasné smrti mohlo sehrát roli předávkování. Zdroje blízké zpěvačce sdělily, že smrt rapperky zřejmě souvisí s drogami a má se za to, že jde o látku fentanyl. U rapperky prý byla nalezena narkotika, ale událost nyní vyšetřuje policie, a tak jsou veškeré informace zatím neověřené.

Dětská hudební hvězda zemřela ve 34 letech. Aarona Cartera našli mrtvého ve vaně

Podle zasvěceného zdroje se ale Gangsta Boo v sobotu v rodném Memphisu účastnila koncertu se svým bratrem, který musel být sám hospitalizován po předávkování, z něhož se již zotavil.

Zakladatel skupiny Three 6 Mafia DJ Paul potvrdil úmrtí své kolegyně a vzdal jí hold vzpomínkovou fotografií na Instagramu, kde je rapperka zachycena za mixážním pultem. Na smutnou událost reagovala již řada významných osobností jako Ludacris, Paul Wall, 2 Chainz, BReal či Big Boi. Rovněž Drake zavzpomínal, když napsal: 'Odpočívej v nebi Gangsta Boo'. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků