Nadia Sawalha

Nadia Sawalha Profimedia.cz

Vypadá to u vás po svátcích stejně? Moderátorka předvedla, jak se marně souká do džínů, a fanoušci šli do kolen

Moderátorce pořadu Loose Women Nadie Sawalha (58) se zase jednou něco povedlo. Podělila se o vtipné video v prádle, jak se marně snaží nasoukat do kalhot. A mnoho lidí s ní po svátcích sympatizuje.

Součástí klipu je video s mladou modelkou s plochým bříškem, která si v podprsence bez problémů natáhne kalhoty a zapózuje na křesle. Nadia se snažila klip přetvořit, ovšem po svém.
Džíny nicméně na tělo se špíčky nenapasovala, ať se snažila sebevíc. S rozepnutým poklopcem se pak překotila na sofa a skončila v ne příliš důstojné póze.

„Má to někdo podobně?“ popsala příspěvek, který mnohé pobavil. A lze říci, že rozhodně má. „To jsme my všichni právě teď,“ odpověděla v komentářích modelka Katie Piper.

Mnoho sledujících ji také hned opěvovalo, že ukazuje realitu „normálních“ holek. Moderátorka, jež je propagátorkou pozitivního vnímání ženského těla, proslula svými imitacemi slavných.

Moderátorka si vystřelila z Kim Kardashian i sama ze sebe: Prsa si pozvedla izolepou. Zde je návod

V minulosti se jí podařilo vtipně napodobit například Kim Kardashian, ale i další. Její vtípky, kdy si střílí hlavně sama ze sebe, jsou nesmírně populární, a je vidět, že se moderátorka nebere příliš vážně. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků