Jennifer Lawrence v Los Angeles

Jennifer Lawrence v Los Angeles Profimedia.cz

Z oscarové hvězdy maminkou: Jennifer Lawrence líčení nestíhá, ale snad nikdy nevypadala spokojenější

Herečka Jennifer Lawrence (32) je momentálně maminkou na plný úvazek. Před devíti měsíci porodila svému manželovi, galeristovi Cookeovi Maroneymu synka jménem Cy, a užívá si tak zcela novou a životní roli. Ve středu sympatickou blondýnku fotografové objevili u jednoho z dětských parků v Los Angeles i s jejím chlapečkem.

Jennifer nejdřív synka houpala na houpačce a poté vyzkoušeli i skluzavku. V mamince v hnědých papučích ležérně oblečené do legín s volnou mikinou by asi málokdo hledal hvězdu, která si v roce 2013 došla pro Oscara za hlavní roli ve snímku Terapie láskou, ale není pochyb, že právě v mateřství se herečka našla. Spokojenější výraz na tváři neměla snad ani po získání zmiňovaného nejcennějšího filmového ocenění.

Jennifer Lawrence prozradila pohlaví a jméno potomka a šokovala přiznáním: Prodělala jsem dva potraty a nikdo to nevěděl

Rodačka z Kentucky ale nezanevřela ani na práci, a tak po několika letech, kdy natočila vždy po jednom filmu, se na ni v tom následujícím můžeme těšit hned ve třech projektech. Půjde o komedii No Hard Feelings, krimi Mob Girl a životopisné drama Bad Blood. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků