Kaia randí s talentovaným hercem Austinem Butlerem rok.

Kaia randí s talentovaným hercem Austinem Butlerem rok. Profimedia.cz

Tohle bude vážné! Filmový Elvis tráví dovolenou s Kaiou Gerber i potenciální tchyní Cindy Crawford

Poklidný konec roku si užil jinak velmi vytížený mladý pár Kaia Garber (21) a Austin Butler (31). Zatímco Kaia je jednou z nejvyhledávanějších modelek posledních let, talentovaný filmový představitel Elvise Presleyho je rovněž jinak v jednom kole. Momentálně ale oba tráví dovolenou s modelčinými slavnými rodiči…

Na rozdíl od spousty celebrit, které se vydaly na vánoční svátky do Karibiku na ostrov Svatý Bartoloměj, zavítali Kaia, Austin, Cindy Crawford, Rande Gerber a také starší bratr mladé modelky Presley Walker Gerber (23) do mexického Los Cabos, které je rovněž mezi slavnými oblíbenou destinací.

Mluví se o něm jako o novém DiCapriovi: Tohle je nejdiskutovanější herec současnosti!

Je vidět, že po roce je už Austin takzvaně ‚v rodině‘. S jednadvacetiletou Kaiou randí totiž od konce roku 2021. Po pár nevydařených vztazích například s herečkami Vanessou Hudgens či dcerou Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis Lily-Rose Depp to tak tentokrát vypadá opravdu vážně.

Z momentek, které se podařilo fotografům pořídit, je patrné, že v pohodě je s dceřiným výběrem hlavně tatínek Rande. A jak je známo, tatínci si obvykle své holčičky pořádně hlídají. Austin má tak možná z poloviny vyhráno! 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků