Agáta Hanychová a Jaromír Soukup vyrazili do Alp.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup vyrazili do Alp. Foto: Se souhlasem A. Hanychové

Není to zbytečný risk? Těhotná Agáta Hanychová brázdí na snowboardu sjezdovku v Alpách

Agáta Hanychová (37) prožívá po Vánocích obrovský smutek, protože zemřela její milovaná babička Olga. Její partner Jaromír Soukup (53) jí proto pomáhá zapomenout na tom nejkrásnějším místě. V zasněžených horách. S Agátou i její dcerou Miou vyrazili do rakouských Alp, kde si užívají zimní radovánky.

Opravdu štědré Vánoce: Agáta Hanychová dostala od Jaromíra Soukupa vánoční dárek za 300 tisíc korun

Samotná Agáta je v šestém měsíci těhotenství, přesto se nebála stoupnout si na snowboard a zajezdit si na jednom z tamějších svahů. Už když nedávno sjížděla pidi kopeček u nás, fanoušci se o ni a její miminko strachovali, protože prý zbytečně riskuje pád. Ač bylo na svahu minimum lidí a Agáta je vynikající snowboardistka, leckomu zatrnulo. Ona sama ostatně nedávno přiznala, že nyní bude na podstatně větším kopci než nedávno v Česku.

Agáta Hanychová se milované babičky (✝98) ptala, zda se za ni nestydí. Odpověď moudré ženy vás překvapí

"Všem děkuju, že máte hrozný strach, ale ten kopec je v podstatě rovinka. Myslím si, že v Alpách zhruba tak za deset dnů to bude horší, pro mě je horší ten kopec vyjít než ho sjet," chlácholila před svátky své fanoušky Agáta, která nyní dobíjí energii v prosluněných horách.

Po snowboardování ještě bobovala s malou Miou a bylo vidět, že jí pobyt na horách prospívá. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků