Jessica Alves divočela až moc...

Jessica Alves divočela až moc... Profimedia.cz

Milovnice plastik Jessica Alves neposlechla lékaře. Dvojnásobně zvětšená zadnice v ohrožení

Jessica Alves (39), která prošla proměnou z muže na ženu, je velkou milovnicí plastických operací všeho druhu. A ne všechny byly nutné v rámci procesu proměny v ženu. Už dříve coby muž Rodrigo se stylizovala do Kena a podstoupila řadu zákroků. Nedá si pokoj ale ani jako Barbie Jessica.

Celkově za plastické úpravy zevnějšku utratila v přepočtu třicet milionů korun. Naposledy si v Istanbulu nechala zvětšit své pozadí. Snad aby zezadu vypadala jako Kim Kardashian. Operace se vydařila, ale lékaři ji důrazně varovali, že musí dodržovat klidový režim.

Bude svatba v kostele? Milovnice plastik Jessica Alves se líbala s mužem. Na rande vyrazila v průsvitném modelu

Jessica ale mezitím chodila na rande a divočela na večírcích. „Měla jsem od lékařů zakázáno po dobu tří týdnů příliš dlouho sedět, na měsíc mi zakázali sex a posilovnu a celkem dva měsíce jsem nesměla tančit,“ přiznala webu MailOnline Alves.

Protože se ale cítila dobře, nenechala si ujít vánoční večírek. A to byl kámen úrazu. „Na večírku jsme hodně tančili a implantát se mi posunul z místa,“ dodala s tím, že tak musela podstoupit další zákrok. Nemohla tak odletět za rodinou do Brazílie a Vánoce strávila úplně sama.

Přeoperovaná Jessica Alves nemá dost. Pózovala s obřími balóny a pak si šla nechat dvojnásobně zvětšit zadek

„Jsem teď doma v Londýně a je mi nanic. Jsem hrozně osamělá, je to k nevydržení,“ smutnila Jessica, jež by příště měla více myslet na své zdraví. Už v minulosti jí lékaři říkali, že některé zákroky jí už důrazně nedoporučují. Ona si ale stále nedá říct a tvrdí, že operace podstupuje kvůli tomu, aby vypadala jako žena se vším všudy. Nedávno si například opět nechala upravit nos. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků