Francine Lewis

Francine Lewis Profimedia.cz

Móda maxi vykrojených plavek je na vrcholu. Britská komička byla na pláži skoro nahá

Britská komička Francine Lewis (47) má ráda pozornost. Aby ji také nezískala, když se po pláži promenáduje v černých bikinách, které nedávají moc prostoru pro fantazii. A vůbec nevadí, že jí za tři roky bude padesát.

Francine Lewis se před lety proslavila v soutěži Britain’s Got Talent, kde jako komička parodovala některé osobnosti showbyznysu. Videa z jejích vystoupení měla velký úspěch a dosahovala i dvaceti milionů zhlédnutí. Od té doby se objevovala v oblíbených televizních pořadech a se svou show vystupovala po Británii.

Bikiny tak vykrojené, že stěží zakryly, co měly: Bývalka Kanyeho Westa se toho nebojí

Kromě komediálního talentu se ale Francine může pyšnit i skvělou postavou. V minulosti měla sice kvůli silikonům velké zdravotní problémy, když jí jedna výplň praskla, dnes už je ale vše zapomenuto a komička na pláži ráda nosí ty nejmenší bikiny. A nedostatek látky skýtá nejen vrchní, ale i spodní díl jejích černých plavek. To ale Francine vůbec nevadí, a kdyby mohla, nejspíš by nosila plavky ještě více vykrojené.

A nevadí to zřejmě ani jejímu manželovi Joelu Raynovi, kterému nedávno odpustila jeho nevěru a zrušila rozvod po dvaadvaceti letech. Teď už jsou manželé opět šťastní. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků